Объявления сайта

Главные новости и объявления
Showing 32 of 32 discussions
  Талқылау Басталды Жауаптар Соңғы хабарлама Created  
Объявление!
Бекбаева Роза Серикжановна қатысушының суреті
Бекбаева Роза Серикжановна
0 Wed, 7 Apr 2021, 9:38 AM
ВАЖНО!!!
Gulsara Berikkhanova қатысушының суреті
Gulsara Berikkhanova
0 Thu, 18 Feb 2021, 4:56 PM
Важно!!!
Жазира Азатовна қатысушының суреті
Жазира Азатовна
0 Mon, 8 Feb 2021, 11:45 AM
Объявление
Gulsara Berikkhanova қатысушының суреті
Gulsara Berikkhanova
0 Wed, 3 Feb 2021, 8:58 AM
Объявление
Gulsara Berikkhanova қатысушының суреті
Gulsara Berikkhanova
0 Wed, 3 Feb 2021, 8:56 AM
Онлайн-семинар со студентами колледжа
Аслан Онгаров қатысушының суреті
Аслан Онгаров
0 Wed, 11 Nov 2020, 9:35 AM
ВАЖНО!
Gulsara Berikkhanova қатысушының суреті
Gulsara Berikkhanova
0 Tue, 6 Oct 2020, 11:18 AM
Курсы по ДОТ
Gulsara Berikkhanova қатысушының суреті
Gulsara Berikkhanova
0 Wed, 1 Jul 2020, 2:08 PM
Маңызды!!!
Жазира Азатовна қатысушының суреті
Жазира Азатовна
0 Mon, 8 Jun 2020, 3:15 PM
Данные технических секретарей для поступления
Акимжанов Берикжан қатысушының суреті
Акимжанов Берикжан
0 Wed, 13 May 2020, 1:11 PM
ВАЖНО!!!
Жазира Азатовна қатысушының суреті
Жазира Азатовна
0 Wed, 6 May 2020, 12:17 PM
ВАЖНО!!!
Gulsara Berikkhanova қатысушының суреті
Gulsara Berikkhanova
0 Wed, 29 Apr 2020, 11:20 AM
ВАЖНО!
Gulsara Berikkhanova қатысушының суреті
Gulsara Berikkhanova
0 Sun, 26 Apr 2020, 10:29 PM
ВАЖНО!!!
Gulsara Berikkhanova қатысушының суреті
Gulsara Berikkhanova
0 Sun, 19 Apr 2020, 3:33 PM
ВАЖНО!
Gulsara Berikkhanova қатысушының суреті
Gulsara Berikkhanova
0 Fri, 17 Apr 2020, 10:41 AM
ВАЖНО!!!
Жазира Азатовна қатысушының суреті
Жазира Азатовна
0 Thu, 16 Apr 2020, 5:07 PM
Важно!!!
Ахметжанова Наталья Владимировна қатысушының суреті
Ахметжанова Наталья Владимировна
0 Thu, 16 Apr 2020, 11:25 AM
ВАЖНО!
Gulsara Berikkhanova қатысушының суреті
Gulsara Berikkhanova
0 Tue, 7 Apr 2020, 4:36 PM
ВЕБИНАР В РЕЖИМЕ ВИДЕОКОНФЕРЕНЦИИ ZOOM!
Gulsara Berikkhanova қатысушының суреті
Gulsara Berikkhanova
0 Wed, 1 Apr 2020, 9:52 PM
Вебинар с руководителями!
Gulsara Berikkhanova қатысушының суреті
Gulsara Berikkhanova
0 Tue, 24 Mar 2020, 11:59 AM
ВАЖНО!
Жазира Азатовна қатысушының суреті
Жазира Азатовна
0 Thu, 6 Feb 2020, 10:35 AM
Важно!
Жазира Азатовна қатысушының суреті
Жазира Азатовна
0 Thu, 19 Dec 2019, 11:04 AM
ВАЖНО!!!
Gulsara Berikkhanova қатысушының суреті
Gulsara Berikkhanova
0 Thu, 5 Dec 2019, 3:35 PM
Важно!!!
Gulsara Berikkhanova қатысушының суреті
Gulsara Berikkhanova
0 Tue, 3 Dec 2019, 4:43 PM
ВАЖНО!!!
Gulsara Berikkhanova қатысушының суреті
Gulsara Berikkhanova
0 Tue, 3 Dec 2019, 3:51 PM
Уважаемые студенты!!!
Gulsara Berikkhanova қатысушының суреті
Gulsara Berikkhanova
0 Sat, 30 Nov 2019, 5:30 PM
Объявление!!!
Gulsara Berikkhanova қатысушының суреті
Gulsara Berikkhanova
0 Tue, 12 Nov 2019, 2:54 PM
Уважаемые студенты 1,2,3 курсов обучающиеся по ДОТ!
Жазира Азатовна қатысушының суреті
Жазира Азатовна
0 Tue, 5 Nov 2019, 2:30 PM
Уважаемые студенты!
Gulsara Berikkhanova қатысушының суреті
Gulsara Berikkhanova
0 Mon, 28 Oct 2019, 6:01 PM
Уважаемые студенты 2-3 курсов!!!
Жазира Азатовна қатысушының суреті
Жазира Азатовна
0 Tue, 1 Oct 2019, 10:36 PM
Электронный университет e-Shakarim
Акимжанов Берикжан қатысушының суреті
Акимжанов Берикжан
0 Tue, 1 Oct 2019, 8:25 PM
Уважаемые студенты!
Жазира Азатовна қатысушының суреті
Жазира Азатовна
0 Tue, 10 Sep 2019, 9:28 AM